Obec Rybitví

Obsah stránky

Závod FRČÍ TO 28. 5. 2022


MAS Bohdanečsko, z.s. letos organizuje první ročník cykloorientačního závodu FRČÍ TO. Akce se koná pod záštitou náměstkyně hejtmana Pardubického kraje paní Ing. Michaely Matouškové. Závod se bude konat v sobotu 28. 5. 2022 od 9:00 do 16:00. Centrem závodu bude louka u Opatovického kanálu v Přelovicích. Po celém regionu, na k.ú. každé obce se bude nacházet 1 kontrolní bod a závodníci budou mít za úkol během časového limitu 4 hodin objet co nejvíce kontrol za co nejvíce bodů. Tyto kontroly nebudou vyžadovat žádnou další obsluhu.

Závodu se mohou účastnit jednotlivci, dvojice, rodiny s dětmi a závodníci na elektrokolech. Pro rodiny s dětmi bude na nejbližších kontrolách připravený úkol, který si vezmou a v cíli si jej budou moc splnit. Pro každého dětského účastníka, tj. dítě narozené v roce 2010 a později, bude v cíli připravena drobná odměna. Bude celkem 12 kategorií, dle věku, počtu závodníků v týmu a dle pohlaví. Vítěz dané kategorie získá věcnou cenu, závodníci na 2. a 3. místě dostanou propagační předměty. Počet kategorií se může změnit dle počtu přihlášených závodníků.

Startovné při registraci do 23. 5. 2022:

  • Dospělí – narozeni do r. 2004: 150 Kč/os (registrační poplatek a 1 dospělá porce hl. jídla)
  • Starší děti – narozené 2005 – 2009: 100 Kč/os (registrační poplatek a 1 dospělá porce hl. jídla)
  • Mladší děti – narozené 2010 a později: 50 Kč/os (registrační poplatek a ½ porce hl. jídla)

 

Každý Vilém, který se závodu zúčastní a bude zaregistrovaný před dnem konání závodu, získá od nás malý dárek. V sobotu 28.5. slaví svátek Vilém a my si tím chceme připomenout i významnou osobnost Viléma z Pernštejna.

 

Závodníci budou moci jet po značených cestách, tj. silnice, polní cesty, lesní stezky apod. Pravděpodobně bude zakázáno jezdit po silnici II/211 v úseku Chýšť – Rybitví z bezpečnostních důvodů.

 

Chtěli bychom Vás tímto poprosit o pomoc s propagací akce. Budeme též rádi, když se závodu zúčastníte a vytvoříte třeba obecní tým J.

Pokud máte propagační předměty, které byste mohli do závodu věnovat, budeme velice rádi, když je pro účely závodu poskytnete.

V příloze tohoto e-mailu zasílám leták. Můžete jej dát na své stránky, příp. FB stránky. Stejně tak můžete sdílet příspěvky na naší FrčíTo facebookové stránce, viz níže.

Další informace:

Web: www.frci-to.cz

FB: www.facebook.com/CykloFrciTo

Dotazy směřujte na Ing. Lenku Makovskou

Tel: +420 725 559 932

e-mail: frcito@mas-bohdanecsko.cz

 

Děkujeme, že jste e-mail dočetli až do jeho konce a předem děkujeme za spolupráci.

 

Jménem kanceláře MAS Bohdanečsko přeji hezký víkend a těšíme se na setkání při závodě,

 

Lenka Makovská

organizátor závodu FRČÍ TO

Datum a čas: 25.04.2022 16:03
Napsal: Petr Lupínek
Kategorie: Pozvánky

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Poslední hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 24.04

Dispečink Synthesia, a.s.- Univerzita Pardubice nahlásila na 24. 4. 2024 od 10:00 do 16:00 zkušební střelby, střední rány

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Patička stránky